| Jeksanovici a întrebat:

Salut, ar merita sa ma mut de la liceu economic profilul comerț la alt liceu pe profil filologie ( sa nu dau bacul din mate ca sunt praf) ce imi recomandați?

3 răspunsuri:
| lya585 a răspuns:

Buna. Depinde ce vrei sa faci dupa liceu. Eu iti recomand sa nu. Bacul la mate este accesibil. Dar daca tu consideri ca asa iti va fi mai bine...do it!

| Jeksanovici explică (pentru lya585):

După liceu mi-as dori sa dau la academie de poliție sau jandarmi

| lya585 a răspuns (pentru Jeksanovici):

Aa. nu stiu ce materii presupune. Am doar o vaga idee ca dai examen la istorie parca.