| IlieRg a întrebat:

As vrea sa invat o (noua) limba straina.Ce imi recomandati?(Engleza,franceza, germana stiu happy )

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Ti-as reconamda ceva mai rar intalnit..chiar daca este probabil o limba considerata grea o sa iti gasesti ceva mai usor de lucru mai tarziu daca nu e chiar asa de des intalnita in romania...de exemplu chineza, japoneza, rusa...happymult succes!

5 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Japoneza, este ceva mai greu si totusi ciudat pentru ca toti sunt obisnuiti (in afara de arabi si greci) cu literele normale, si in plus e cea mai moderna tara din lume (din cate stiu) + te poti uita la anime fara subtritare (daca te vei uita vreodata)

Răspuns utilizator avertizat
| IlieRg explică:

Cred ca o sa incerc rusa, daca vin rusii peste noi macar sa stiu limba lor ^.^

| valentin0127 a răspuns:

Engleza, macar o cunoaste toata lumeawinking

| RoMoBoy a răspuns:

Engleza este mai usor de invatat