| cskaaaaaa a întrebat:

Salut, astazi am dat simularea de bacalaureat la mate, si am fost eliminat pentru ca mi am scos telefonu cand ma pregateam sa dau lucrarea, exista vreo posibilitatea sa nu dau prima sesiune de bac din cauza eliminarii din simulare? Mentionez ca sunt clasa a 12a.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prezentarea la bacalaureat nu este conditionata de simulare, asa ca nu este nici o problema in acest sens.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest aspect NU are nici o legătură cu înscrierea/prezentarea la examenele de BAC happy
NU contează că ai fost eliminat de la Simulare!

Toate cele bune.