| Teodorel a întrebat:

Ca multi altii,inca nu mi-am terminat temele de vacanta.
Vreau sa stiu daca 'Unde fugim de-acasa?', de Marin Sorescu este un roman.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Doar intrebam. Am primit teme cand a trebuit sa primesc. Ba chiar le-am rezolvat fara sa pun intrebari de-a dreptul idioate pe TPU. Vezi ca "Unde fugim de-acasa?" aia de Marin Sorescu e poezie simbolista. Chiar nu stiai asta? Scrie acolo la tema.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pff... Chiar se mai dau teme de vacanta?laughing

| Teodorel explică (pentru AFR81):

Campion sau magar?
Cu raspunsuri din acestea si daca ai primi teme nu ai stii sa le faci!

| AFR81 a răspuns (pentru Teodorel):

Doar intrebam. Am primit teme cand a trebuit sa primesc. Ba chiar le-am rezolvat fara sa pun intrebari de-a dreptul idioate pe TPU. Vezi ca "Unde fugim de-acasa?" aia de Marin Sorescu e poezie simbolista. Chiar nu stiai asta? Scrie acolo la tema.