| Alex714 a întrebat:

Salut.Cu media de 8.42 as putea intra la filologie?
Am vazut ca anul trecut media de intrare a fost 7.53.
S-ar putea sa difere atat de mult de la an la an?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Fii fără grijă, intri sigur.
Într-adevăr, în fiecare an sunt diferenţe de medii însă nu foarte mari.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce medii au si ceilalti.

| Memecy a răspuns:

Cu media aia intri unde vrei din prima crede-ma (asa era in urma cu 4 ani ) acuma e mai rau asa ca nu-ti fa griji

| maddy673 a răspuns:

Da, depinde de la an la an...dar nu iti face griji cu siguranta vei intrahee hee
multa bafta la liceuhappy

| OlariuRox a răspuns:

Depinde de medile colegilor tai poate anul asta au fost copii mai destepi decat anul trecut, dar ai media destul de mare deci sigur intri.

| NoHope10 a răspuns:

Depinde foarte mult de licul pe care l-ai ales și de numărul de elevi care aspiră la acel loc. Deci totul e posibil. Eu te sfătuiesc să încerci totuși. ȘAnsa e mai mare când încerci. Dacă nu încerci nu ai șansă happy

| memoalex a răspuns:

Intri mai mult ca sigur