| EUeStEEu a întrebat:

Cu media 9.42 as putea întra la un profil cu media 9.41(cea mai mare de anul trecut), 9.36 de întrare, ținând cont ca sunt 26 de locuri și ca sunt al 76 lea din județ?

4 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ai șanse mari, dar depinde strict de competiție. Baftă! happy

| Vanessika a răspuns:

Eu cred ca da, e prea puțin probabil sa nu intri. Ma gândesc ca nu toți cei care sunt înaintea ta vor la liceul respectiv. Deci succes!
P. S. Eu am fost a 106 a pe județ și am intrat prima la liceu, deci ai șanse foarte mari!