| EUeStEEu a întrebat:

Ma macină încontinuu chestia asta.

Cu media 9.42 as putea întra la un profil cu media 9.41(cea mai mare de anul trecut), 9.36 de întrare, ținând cont ca sunt 26 de locuri și ca sunt al 76 lea din județ?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu conteaza ce loc esti in judet ci cati vor la acelasi profil. Dar eu as zice da.

| EUeStEEu explică (pentru Wr3nch):

Dacă sunt 34 de persoane înainte mea, adică cu medie mai mare, eu zic ca nu voi intra

| Wr3nch a răspuns (pentru EUeStEEu):

Oricum nu liceul conteaza ci ce faci dupa.

| isemilia a răspuns:

Cum a mai spus cineva, nu are nicio importanta pe ce loc esti pe judet. Poti fi si pe 27. Cat timp cei din fata ta vor toti la acea specializare la acel liceu nu vei mai avea loc. Eu cred insa ca va fi bine si ca vei intra unde iti doresti. Daca nu, te poti transfera dupa un an.