| frateleian a întrebat:

Salut, daca am postat o poza pe Facebook cu mine, la scoala, prefacandu ma ca fumez avand un ciubuc si o bricheta care era aprinsa si in spate se vede cadrul didactic cate puncte la purtare credeti ca o sa mi scada?
PS: poza este facuta de un coleg si a fost stersa.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pot fi si doua puncte. Atata sunteti de na.ivi? Mai si postezi. Ce generatie!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S. Vad ca si in poza de aici apari cu tigara in gura. Crezi ca pari mai inteligent daca stai cu ea in gura? Dimpotriva.

| xerxes1 a răspuns:

Ai colegi idioti.

| Victoria18 a răspuns:

Depinde. Depinde daca ajunge la urechea profesorilor sau in ochii lor poza. Mai depinde si de ei ce sanctiuni hotarasc.

| Zeenya a răspuns:

Nu se intampla nimic laughing
Sunt multi care pun poze fumad. Daca nu ai vreun profesor in lista esti okey. Plus ca ai sters-o. Si daca iti scade nota, iti scade doar un punct. Fumeaza, dar nu in scoala. Mai bine previi.