| FlorentinAlexandru2003 a întrebat:

Daca un elev are media neincheiata la o materie pe primul semestru, iar in semestrul 2 nu se prezinta in primele 4 saptamani din cauze medicale. Ce sa va intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In acest caz poate sa-l asculte si sa-i incheie situatia pe sem.I si dupa 4 saptamani.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va fi amanat anual si va trebui sa sustina un examen, format dintr-o proba scrisa si una orala. Media examenului va fi media anuala. Daca nu obtine cel putin 5 va fi corigent si va trebui sa sustina examen de corigenta.

| FlorentinAlexandru2003 explică (pentru Ioandelasal):

Pai da dar, daca elevul a fost bolanav in primele 4 saptamani nu poate sa il asculte dupa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru FlorentinAlexandru2003):

In acest caz poate sa-l asculte si sa-i incheie situatia pe sem.I si dupa 4 saptamani.