| mvmi25 a întrebat:

Eu sunt la filologie si as vrea sa ma mut la stiinte sociale in acelasi liceu.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mergi la secretariatului liceului tau si sa te interesezi daca au locuri apoi sa depui o cerere si gata.
Te pup, pa pa! :*

4 răspunsuri:
| TheBlisterExists a răspuns:

Trebuie sa stai de vorba cu dirigintele si directorul. Completezi impreuna cu ei si unul dintre parinti cateva acte si gata.

| ctodirica a răspuns:

Depui cerere fara sa dai diferente intrucat ambele sunt profiluri umaniste

| MaryElen a răspuns:

Pai trebuie sa faci o cerere catre inspectorat, daca acesta ti-o aproba trebuie sa dai un test la istorie. Asta trebuie sa faci. Funda?

| MaryElen a răspuns:

Pai trebuie sa faci o cerere catre inspectorat, pentru ca vrei la alt profil. Daca inspectoratul iti accepta cererea, va trebui sa dai un test la istorie.
Eu stiu de la verisoara mea care si-a schimbat profilul. Funda?