| Tpufan123 a întrebat:

Exista un grup sufletist unde sa ajute tinerii sa invete matematica? Si nu ma refer la cele platite sau meditatii online ci daca ma poate ajuta cineva sa imi explice la matematica, sunt clasa a XII-a D profil stiinte! Am nevoie de ajutor mai ales ca ma incurc la calculele cu necunoscute!
A si nu veniti cu linkuri unde as putea citi la matematica, deja fac asta, ma intereseaza cineva care sa imi poata explica acele lucruri!
Si nu ma duc la meditatii ca nu stau prea bine cu banii si cred ca pot intelege daca ma strofoc mai tare!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cred ca pot intelege daca ma strofoc mai tare"

atunci atenție la ore, la profa/profu de mate și grupul tău "sufletist" va fi dat de colegi de clasa.

PS - nimic nu e moca pe lumea asta

| Tpufan123 explică (pentru sierra1):

Da, logic, dar tot am nevoie de cineva care sa imi explice cate ceva, "colegii" mei de clasa sunt lenesi si nu imi explica, suntem 16 in clasa unde 3 cred ca intra in bac, deci *chuckles* I'm in danger!

| sierra1 a răspuns (pentru Tpufan123):

PS - nimic nu e moca pe lumea asta

| Thecurious a răspuns (pentru Tpufan123):

Pacat, mare pacat. Incearca sa cauti peste tot pe internet. Sunt sigur ca exista asemenea grupuri. Pe Facebook sau pe alte site-uri de socializare.

| Tpufan123 explică (pentru Thecurious):

Da, de asta am intrebat aici, poate e vreun mebru aici laughing) Si aia cu "P. S. Nimic nu e moca... pentru 8 luni de scoala pe care le mai am nu as mai vrea sa platesc...