| supremxxxoxo a întrebat:

Imi doresc sa intru la un liceu economic cu media de 8.12 sau 8.01 insa mi-a iesit media de admitere 7, 83 se poate ceva! Stie cineva pe careva din pentru licee din Pitesti care ma poate baga! FUNDA

2 răspunsuri:
| WiiFii a răspuns:

Acum 4 ani cand m-am inscris eu am primit niste foi din astea pe care scria media de admitere la fiecare liceu si mare greseala am facut ca m-am luat dupa ele. Nu exista o medie fixa de admitere la liceu, cea mai mica medie cu care s-a intrat putea sa fie acum 2 ani 8 acum 1 an 6, variaza... Daca diferenta dintre medie de admitere si media ta e de maxim 1 punct, nu o sa ai nici o problema.

| supremxxxoxo explică (pentru WiiFii):

Nu e un punct ci vreo 30 de sutimi!

Întrebări recente