| Bilac_Serbi_1998 a întrebat:

Maine dau teza la Lb.Romana.Sunt pe clasa 7. Din ce ne poate da teza?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Din ce ai învățat pe parcursul acestui semestru. Exerciții de gramatică pe baza textului,iar la literatură nu știu, cum dorește profesoara, caracterizare de personaj, explicarea titlului, opera epică/lirică. Succes!

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Opera epica.analiza.opera lirica.antonime.sinonime.tot ce ai facut in semestru happy bafta la teza happy si invata nu mai sta pe site-ul acesta laughing