| Jok a întrebat:

Salut, nu stiu daca este pusa bine intrebarea la aceasta categorie, scuzati-mă.

Deci, daca eu la examen iau 9 la romana si 4 sau 5 la mate si eu am intrat in Liceul Teoretic Mihail Sebastian si vreau sa ma mut imediat dupa ce am aflat liceul intr-un liceu cu profil sportiv?

Eu acum sunt in LPS Braila si am niste probleme si daca iau nota la sporta adica peste 7 am intrat la liceu dar daca nu intru in liceu si intru in alt liceu spre exemplu Panait Cerna, ma pot muta imediat a 2-a zi sau numai in semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Buna Jok.
Daca ai relatii poti sa intri unde vrei si cand vrei, cu conditia sa ai minimum nota 5 la toate probele. Daca nu ai relatii...ghinion! Doar traim in Romania, nu-i asa?