| MiculFaraon a întrebat:

Am 14 ani si am trecut la liceu. Am intrat la liceul Panait Cerna din Braila dar acum o luna am facut cerere pentru a ma transfera la liceul Pedagogic. Acum 2 zile am primit raspunsul de la inspectorat ca s-a aprobat cererea dar nu se stie profilul (Mate-Info sau filologie) si ca am sa il aflu luni. Intrebarea mea este : Daca am intrat sigur in Pedagogic?

2 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca ti s-a aprobat ai intratbig grin si eu sunt la pedagogicbatting eyelashes focsani

| louise_4281 a răspuns:

Logic daca ti-au spus ca s-a aprobat de la inspectorat, ai intrat sigur. straight face