| VladAlexandru23 a întrebat:

Salut!
Pe site-ul facultatii scrie asa "candidaţii care, pe parcursul studiilor liceale, au obţinut distincţii (premiul I, II, III) la olimpiade naţionale sau concursuri internaționale ȋn domeniul Arhitectură, agreate de Ministerul Educației pentru domeniul Arhitectură" ma poate ajuta cineva sau stie cineva care sunt diplomele si olimpiadele agreeate? si daca eu sunt pe proiectarea mediului dar am dat o olimpiada exact la fel ca si cea de la arhitectura, stie cineva daca are ceva?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m dat o olimpiada exact la fel ca si cea de la arhitectura"

spune-ne exact la ce concurs, ce rezultate și la ce fază a lui, ai fost

| VladAlexandru23 explică (pentru sierra1):

Premiul 3 la olimpiada naționala de proiectare ambientala

| sierra1 a răspuns (pentru VladAlexandru23):

Nu e in lista oficială a ministerului deci nu prea cred...

https://www.edu.ro/......e_2023.pdf