| TheGameMaster a întrebat:

Salut, scuza.ti categoria...am de facut pentru la liceu un film de 5-10 min cu tema primăverii...si n.am idei, dati.mi si mie cateva

1 răspuns:
| Lelia18 a răspuns:

Servus, parerea mea este ca in primul rand sa-ti cauti un fond muzical... de exemplu "Primavara" de Vivaldi. Ascultand aceasta muzica iti va veni si inspiratiahappy Ce fel de fotografii sa adaugi, eventual, chiar si ceva filmari legate de acest minunat anotimp. Eu asa fac...happy Si imi plac filmele pe care le-am facut.