| TheGodfatherDumDeeDum a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a la profilul filologie si vreau sa ma transfer la anul sau in clasa a 11 a. Funda celui care-mi da poze din caiet cu materia de la info si matematica. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| VidineacDenisa a răspuns:

Eu zic sa nu faci asemenea greseala... daca ai stat un an la filo ..crede-ma e greu sa recuperezi ...mai ales la mate si info

| TheGodfatherDumDeeDum explică (pentru VidineacDenisa):

Daca chiar vrei nu cred ca o sa fie atat de greu

| VidineacDenisa a răspuns:

Nu zic ca e imposibil, dar e greu...Stiu ce materie mi s-a predat. Matematica e usoara, informatica va fi un pic mai grea de recuperat, dar daca vrei trebuie sa incepi din vara. Sunt foarte multe cunostinte de acumulat si ai nevoie de timp, ca sa le si intelegi.