| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in generala si vreau sa ma mul la alta clasa. Stiti cumva cand se pot face mutarile sau daca se pot face pe tot parcursul verii? Am mare nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Transferurile scolare se fac in timpul vacantelor de orice fel.Trebuie sa depui cerere de transfer vara asta, la director.Si te poti transfera dacasunt locuri in clasa la care vrei sa te muti.Si daca se acceota asta.Mau intai fa cerere de transfer.

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Ok.Multumesc!

1 răspuns: