| Ciprian987457 a întrebat:

Sunt la liceu pe un profil tehnic si mi-as dori sa ma transfer la un profil de mate-info, ce ar trebui sa invat mai exact si de unde....si is curios daca matematica este asemanatoare ca si la un profil tehnic cea de la mate info..niste sugestii despre ceea ce as putea invata si chiar de unde as putea sa culeg informatiile Pleases help : (

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Este aceeasi matematica doar ca are nivelul mai ridicat.

| Ciprian987457 explică (pentru Crackman):

Da,nivelul e mai ridicat fata de matematica de profil tehnic...ce as putea face sa pot fi cu pas cu cei de la info : (?

| Calinoiu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Nu poti sa te muti dupa un profil tehnic pe mate-info.

| Ciprian987457 explică (pentru Calinoiu_Laurentiu_1995):

Se poate dar e mult mai greu, trebuie sa invat informatica si sa fiu la acelasi nivel ci ceilalti... Problema se pune de unde pot gasi informatiile de unde as putea sa stiu ce lucreaza ei in prezent/lectii/capitole : {{