| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Am si eu nevoie de o idee mai originala pentru un "proiect" la istorie de 10. Tema proiectului este Stefan cel Mare.
Vreau sa va intreb daca aveti ceva idei mai originale despre cum pot creea proiectul sa fie mai special, adica sa nu fie unu tipic si plictisitor doar cu informati despre el, o poza si atat!
Multumesc pentru orice idee primita!
DAU FUNDA PENTRU CINE MA AJUTA SAU CINE INCEARCA! big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa faci in power point sau sa faci un mini filmulet(daca chiar vrei sa uimesti) daca nu e prea complicathappy

| missoriginalitate a răspuns:

Poti sa povestesti despre amantele lui si despre a treia sotie pe care a tinut o prizoniera. Poti scrie bancuri despre el.

| Mitrofan_Adrian_1999 explică (pentru missoriginalitate):

Vreau mai multe detalii daca se poate! laughing)))))))