| anonim_4396 a întrebat:

cine a terminat caietul de vacanta pentru clasa a 7-a editura ART si ma poate ajuta si pe mine sa-si lase id-ul la mesaj sau sa mi-l trimita prin mesaj privat.Merci >big grin

3 răspunsuri:
| LiazAdrian a răspuns:

Scuze ca nu te pot ajuta. dar am o intrebare. Caiet de vacanta?! :O
Stiu ca si eu puteam lua. Dar, ce? stau in vacanta ca sa transpir pe caiet? si-asa nu i-au 10 pe el. Ne-a dat diriginta 50+50 (algebra+geometrie) matematica si nu are rost sa le fac. Decat imi pun mintea la tocat si nu ma aleg cu nimic.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru LiazAdrian):

Noua ne-a zis ca cine il ia primeste un 10 si nu-i mai trece nota de la testul de inceput al clasei a 8-a...Si asta e de Romana ca daca era de mate nu-l luam nici eu laughing

| kenthdxxx a răspuns:

Dao ma in musca mea de scoala happy