| razvanrazvirazvanel a întrebat:

de ceva timp văd numere cu 3 adică la ceas văd 3, 13, 23,33,43,53 (minute) și la numere la mașini cele de sus și încă 63, 73,83,93,123,103,333 etcetera ce poate însemna va rog cine știe sau cine a mai fost intr-o problema echivalenta sa-mi răspundă

Răspuns Câştigător
| muffinXXL a răspuns:

Inseamna ca ai un simt al observației supra dezvoltat. Mai schimba numerele!;-)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce pana acum nu vedeai nr 3? el exista si la ceas, si la numere auto, de ce nu l ai vedea?