| Pitika2580 a întrebat:

De un timp imi doresc sa merg la facultate la Oxford.Sunt in clasa a7a, sunt mica recunosc. Dar imi doresc sa merg la o facultate buna. Nu am vreo materie care sa imi placa in mod special. Voi ce credeti? De ce am nevoie ca sa intru la Oxford? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În primul şi în primul rînd să vorbeşti la perfecţie limba engleză.

| Pitika2580 explică:

Nu put...dar e mai bine sa pleci in strainatate decat sa mai stai in Romania! parerea mea.

| MMihai a răspuns (pentru Pitika2580):

Îți faci eventual un doctorat în străinătate!
După aia mai vezi tu ce mai faci,