| Seether_Rocker_1997 a întrebat:

Deci eu vreau sa ma transfer, si la liceul respectiv m- a acceptat cererea si trebuie sa iau dosarul de la liceul care vreau sa plec, daca nu vrea sa mi- l dea ce trebuie sa fac? Am o cunistinta? (mai mult)

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Duci la liceu acceptul de la liceul la care ai fost primit. Faci si acolo o cerere, o inregistrezi ca vrei dosarul. S-ar putea sa nu fie rea-vointa, ci sa fie problema legata de mediile neincheiate. Daca este asta problema te poti duce la inspectorat sa intrebi cum sa procedezi.

| zaratu a răspuns:

Odata ce ai acceptul de la liceul respectiv sunt obligati sa iti dea dosarul daca nu vor te duci la inspectorat si ii dai in gat