| Aléx_Aléx_1995_58Dt a întrebat:

Din nou apelez aici! sad Astazi am avut ora de istorie, iar profesorul ne-a grupat in 4 echipe a cate 5 elevi in fiecare echipa. Ne-a dat un test destul de nasol si ne-a spus ca grupa cu cea mai mare nota va lua nota 9, urmata de un 7, apoi 5, iar echipa cu cea mai mica nota va lua 3. In final toate 4 grupele au luat nota 9. A spus ca ne va da TEST ONLINE destul de greu in 10 minute la seful echipei, fiind un fel de baraj. Este corect sa ne dea ONLINE? Adica eu sunt sef, si ne-a planificat la ora 11 pe facebook. :\ A spus ca nu sta la discutii? sad Il pot convinge cumva sa nu ne mai dea. NIMENI NU VREA ACEST TEST. FUNDA! :3

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Opinia voastra nu conteaza!--- profesorul este in drept sa dispuna asupra oricarei modalitati de departajare a echipelor/grupelor aflate la egalitate.
Succes la test!

| aqsta15 a răspuns:

Te duci la diriginte. daca nu ia nici o masura te duci la director sau faceti sedinta si propun parintii sa il schimbe pe cretin