| SporeBox a întrebat:

Salut TPU! Exista in Romania facultati pentru web development? Asta este ramura informaticii care imi place si as vrea sa continui pe domeniul asta, dar nu stiu cum sta treaba cu studiile.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există. Sunt cursuri online.

| lpavel a răspuns:

De facultati nu stiu dar dar am intalnit persoane care invata pe Youtube si spuneau ca daca cineva vrea sa invete mai serios sa ia legatura cu el si contracost se rezolva! Eu zic ca aceasta varianta e mult mai buna si mai rapida dar si mai scumpa! Deci daca nu gasesti facultati cauta astfel de persoane! Bafta!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

La facultatile de informatica faci si programare web.