| I99 a întrebat:

Ieri mi-am depus cererea de transfer la alta clasa si m-am razgandit. Pot merge sa o retrag? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Oricum, în general, nu se discută/aprobă decât după sesiunea de corigenţe...

Toate cele bune!

| I99 explică (pentru bursuc001):

Și cam care ar fi procedurile?(mă gândesc că trebuie să fie ceva, din moment ce mi-a dat număr de înregistrare la secretariat)

| bursuc001 a răspuns (pentru I99):

Te prezinţi ( iar ) la Secretariat şi explici că doreşti să-ţi RETRAGI acea Cerere de transfer ( că te-ai răzgândit )!
Dacă este cazul, eventual, îţi va spune să întocmeşti/depui o Cerere în acest sens ( o faci pe loc, de mână, şi o depui la acel moment )...

O zi frumoasă!

| I99 explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc din suflet! O zi bună!winking

| bursuc001 a răspuns (pentru I99):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi euwinking

5 răspunsuri:
| I99 explică:

Mentionez ca trec in clasa a 10-a