| m2a1r4i7u9s0 a întrebat:

Imi putei spune si mie niste carti gen Codul lui Da Vinci, adica sa includa simbolistica, astrologie, si cel mai important faptul ca biserica incearca sa ascunda multe lucruri. De asemenea si ceva legat de conspiratii gen Illuminat, masonii etc. Multumesc!

1 răspuns:
| nnc0910 a răspuns:

Poti citi tot de la Dan Brown toata seria lui, de exemplu "Ingeri si demoni", "Fortareata digitala", "Conspiratia", "Simbolul pierdut". big grin.