| anonim_4396 a întrebat:

la evaluarea nationala la romana s1 la 5 cu semnificatia titlului am scris ca prin acest titlu( AM INCEPUT ALTFEL NU PRIN ACEST TITLU DA NU-MI MAI ADUC AMINTE) randuri pentru anul nou autorul ion minulescu isi arata bucuria pentru venirea noului an si speranta pentru zile mai bune (atat imi amintesc DA AM MAI SCRIS ca aveam 3 randuri si ceva) imi da 6 puncte? m-am uitat la barem da nu prea ma ajuta FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ℓανιηια a răspuns:

Asa am scris si eu laughing. Nu stiu daca ne da maxim dar speram

1 răspuns:
| rasalas9 a răspuns:

Trebuia sa dezvolti putin mai mult.
Poti lua si 6 puncte, dar si 3 puncte, depinde de corector...