| D3jflv a întrebat:

La scoala ne-a dat un caiet de vacanta pentru la mate.Eu nu am reusit sa il termin si mai am 50 de pagini si exercitiile sunt foarte grele stie cineva o metoda sa le fac pe toate. Unele nu le stiu deloc si cum nu stiu nici numele acestora imi e greu iar cand vine profa mea pentru meditatii nu avem timp sa inteleg totul.profa nu este cea care preda la clasa deci imi e greu vreun sfat sau ma puteti ajuta.Caietul e pentru clasa a 5 a iar eu trec a 6 a deci mi se pare normal
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| captainwilmhosenfeld a răspuns:

Vezi da-mi id tau pe privat poate te ajut. Oricum vezi ca unele probleme de ale mele de a 10 indiferent de materie sunt rezolvate pe forumul Softpedia la topicul:'' Aveti o problema de rezolvat?''

| beyonce99 a răspuns (pentru captainwilmhosenfeld):

Ma poti ajuta si pe mine cu cateva exercitii la geometrie? Ti-as foarte recunoscatoare:*

| D3jflv explică (pentru captainwilmhosenfeld):

Nu iti pot trimite id ia-l aici flaviusiulian31

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Încearcă să mai completezi câte ceva, pe aici-pe colo, este imposibil ca din 50 de pagini să nu poți rezolva câteva exerciții. Ia creionul în mână, o foaie de hârtie și străduiește-te până le vei putea rezolva. Daca ți le vor făcea altcineva, nu vei înțelege nimic, mai bine îți pui mintea la contribuție și va funcționa, garantez. O seara bună!