| Just4Dragos a întrebat:

Maine dau corigenta la matematica pe clasa 8 a si as vrea sa stiu cam ce s-ar dar la examenul respectiv, si ce te intreaba la oral sincer habar nu am... de invatat am invatat ceva dar as vrea si s-a cam stiu ce se da sau este greu sau nu?, oleaca de ajutor pls!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Examenul de corigenţă se dă din TOATĂ materia învăţată pe parcursul întregului an!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamnă la tine ai învățat ceva? Probabil ai tocit ceva, în mare viteză. Profesorul nu a făcut cu tine câteva ore de pregătire înainte de susținerea examenului de corigență ca să-ți arate un model de test? Oricum, o să-ți dea subiecte din toată materia de clasa a VIII-a cred.

| FatUglyVirgin a răspuns:

La romana ai trecutlaughing?

| Just4Dragos explică (pentru FatUglyVirgin):

Da ba

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Just4Dragos):

Nu trebuia

| Just4Dragos explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu trebuie sa raspunzi tu la intrebarea asta ca vad ca esti mai prost decat avataru tau... la romana am avut media 7 la matematica nu m-am prea descurcat...

| DogManX a răspuns:

Cred ca iti pune intrebari din toata materia.