| Larisa18 a întrebat:

Sunt clasa a12a si am ramas corigenta la fizica, iar maine am examenul. Imi poate spune cineva va rog frumos daca se da si scris si oral? Sau doar scris? Iar la oral trebuie sa extrag un bilet si sa ies la tabla sau imi da el o problema la tabla? Am mai avut experiente de genul, dar la matematica, iar la fizica habar nu am cum se procedeaza. Help, please!

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

La fizica e la fel ca la matematica! Vei da atat examen scris, cat si oral!

Bafta!

6 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Draga, eu cred ca doar scris, ca esti la corigenta nu la olimpiada.

| Larisa18 explică (pentru ilegalnonstop):

Pai tocmai de aia intreb, pentru ca la matematica se da si oral si scris.

| icEE a răspuns:

Daca e profesor o sa il dai Oral daca e profesoara o sa il dai in scris.

| Larisa18 explică (pentru icEE):

Ce simpatic/a esti!laughing

| icEE a răspuns (pentru Larisa18):

Simpatic. Si da, multumesc!