| Axel22 a întrebat:

Spuneti-mi repede cum se fac la mate urmatoarele exercitii: Cele cu intervale, rationalizarea numitorului, fo de calc prescurtat, factor comun!

Raspune-ti repede ca pe maine trebuie sa le stiu! Si explicati fiecare pas ca la un prost ca sa inteleg happy

Funda pentru ala care ma face sa inteleg!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da unde e graba? iei vreun 4 daca nu iti reazolva careva temele pe net?

| Axel22 explică (pentru suntserios):

E graba pentru ca vreau sa le stiu pe maine sa iau nota sa nu raman corigent deci de acolo graba.

| suntserios a răspuns (pentru Axel22):

Lol, si tu vrei in cateva ore sa inveti matematica din tot semestru? ma faci sa rad. O sa ai timp berechet in vara

Răspuns utilizator avertizat