| keepitmellow a întrebat:

Stie cineva daca faci scoala in Belgia poti sa te intorci in Romania? Adica eu acum is in Belgia in clasa a 8-a as putea sa ma intorc anul viitor sau peste 2 ani si sa intru la un liceu?

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Bineinteles. Asa cum ai plecat, asa poti sa te si intorci. Daca e musai. Pentru ca, ai mai multe sanse daca termini scoala in afara.

| keepitmellow explică (pentru Staif):

Pai eu is pe economie, daca ma intorc anul viitor ma baga la un liceu pe profilul meu? Aaa da si nu ma baga cu un an inapoi?

| Staif a răspuns (pentru keepitmellow):

Ar trebui sa cauti tu un profil identic sau asemanator acolo unde vei locui.
Nu stiu daca te va da cu un an inapoi. Nu cunosc stadiul scolilor din Belgia. Sa intrebi la scoala unde vrei sa mergi.