| keepitmellow a întrebat:

Slaut TPU! Eu sunt in clasa a 8-a pe mate-info in belgia si vreau sa ma intorc acasa de anul viitor(termin anul asta si in vara vreau sa fac a 9-a acasa)daca ma intorc nu mai trebuie sa dau examenul de a 8-a? si ma vor baga pe un liceu cu mate info in clasa a9-a sau ma dau cu un an inapoi si trebuie sa dau examenul?

2 răspunsuri:
| Georgemtb a răspuns:

Daca ai dat vreun examen in Belgia, atunci nu cred ca mai trebuie sa-l dai si aici. In principiu eu zic ca nu trebuie sa mai dai niciun examen cand vii in Romanica. Nu cred ca te da cu un an inapoi.

| keepitmellow explică (pentru Georgemtb):

Si pot intra la ce liceu vreau pe mate-info?