| Zdog a întrebat:

sunt clasa 11 la un profil uman si pe viitor as vrea sa fac o facultate ID, ce parere aveti? merita sa fac o astfel de facultate?

2 răspunsuri:
| weloveit a răspuns:

Da,eu am facut asa! La inceput mi s-a parut greu, dar cu timpul cu multa rabdare si perseverenta am ajuns la nivelul celor de la real si acum nu mi mai este greu deloc!

| ionella13236 a răspuns:

Buna,eu te as sfatui sa mergi la facultate o sa ramai cu mai multe informatii. Asta daca nu vrei sa te angajezi, depinde de unde esti si de importanta pe care vrei sa o aloci facultati