| RevolutionX a întrebat:

Sunt la facultate și trec anul 2. Am făcut 40 și ceva de credite din 60 pe an... ăsta înseamnă ca am trecut anul, nu? Chiar dacă nu o sa pot sa mă duc sa îmi dau restantele acum în septembrie?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de facultate, dar cel mai probabil ai trecut. Ma intreb, totusi, cum de ai parcurs un an si nu stii pe ce criterii se promoveaza. La mine la Ovidius se trece anul cu 31 de credite. Chiar daca ai destule credite pentru a promova sau nu, poti sa te duci sa dai restantele in septembrie.

| Vi003 a răspuns:

Da un telefon la secretariat si te vor lamuri cei de acolo. Bafta!

| Moni_Monica_1984 a răspuns:

Ce facultate? Daca ai peste 30 de credite ai trecut anul fără a lua în considerare creditele aferente limbilor străine... Bafta la restante.