| anonim_4396 a întrebat:

vin cu o intrebare serioasa am ramas corigent la matematica si am fost azi la corigenta si am aflat acum 2 minute ca eu si inca 8 colegi am ramas repetenti, mai pot sa fac ceva sau s-a dus totul? daca am ramas e a 2-a oara si nu vreau sa patesc chestia asta ma puteti ajuta sa imi spuneti daca mai pot sa fac ceva sa vorbesc cu Doamna profesoara sau? funda urgent mersi big grin daca se mai poate face ceva.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca ai ramas repetent nu mai ai ce sa faci.

| AnonimaOk a răspuns:

Nu mai ai nimic de facut decat sa te pui sa inveti. Sunt anumite hartii deja completate, nu poti schimba nimic. Trebuia sa te gandesti inainte. In ce clasa esti? Poate te ajut.

| Teodorel a răspuns:

Un an in plus de scoala

| rose345 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. Trebuie sa inveti pentru a evita sa ramai a treia oara repetent si sa nu mai ai drept de inscriere.