| MILaurentiu999 a întrebat:

Trebuie sa ma pregatesc pentru admiterea de la facultate,mai exact la fizica,iar problema este ca nu mai stiu de unde sa rezolv probleme, poate cineva sa-mi sugereze un site sau o facultate la care se da admiterea din fizica(electricitate, termodinamica si mecanica) cu subiectele din anii trecuti publicate.Deja am terminat terminat toate subiectele de la politehnica si academia tehnica militara din toti anii, de genul acela de probleme am eu nevoie.

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Dar cum ai reusit sa termini subiectele de la Politehnica, fara sa stii a rezolva probleme?
Ce inseamna a "termina" subiectele respective?
M-ai bagat in ceata.

| MILaurentiu999 explică (pentru foxsilver):

Am rezolvat toate subiectele din 2002 -2017, asta inseamna ca nu mai trebuie sa lucrez?