| Hy_Mattyas_1992 a întrebat:

Salut tuturor! fratele meu este la drept la Spiru, dar din pacate nu are toate examenele promovate si la sesiunea de restante nu s-a prezentat.Il poate lasa repetent daca nu are minimul de credite sau se trece si asa la Spiru? mentoinez ca alti studenti nu au nici-un examen promovat sau nu s-au prezentat deloc la facultate/multumesc anticipat

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca n-are numarul de credite necesare si nu promoveaza restantele atunci va trebui sa repete anul.