| elcosmin a întrebat:

Voiam sa va intreb. Acum am terminat clasa a 12-a si cat timp am stat in liceu m-am inscris in foarte multe proiecte/tabere/concursuri. Stiti cumva de unde pot afla de existenta mai multor proiecte? Vreau sa ma implic in multe activitati extrascolare.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Stiti cumva de unde pot afla de existenta mai multor proiecte?"

indrumătorul de an/grupă la viitoarea ta facultate

| elcosmin explică (pentru sierra1):

Te rog eu dezactiveaza-ti contul

| sierra1 a răspuns (pentru elcosmin):

Tocmai ai terminat scoala absolventule!

activitati extrascolare sunt in in cadrul unei unități scolare și in afara curriculei (pentru cultura ta generală, infinită de altfel)

| sierra1 a răspuns (pentru elcosmin):

Citez din puțul gândirii:

" în 13 Iunie | elcosmin a întrebat:
Ce se intampla daca inghit un țânțar?"

| elcosmin explică (pentru sierra1):

Mor rolling on the floor)))
Pai eram curios