| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca ma pot transfera de la economic 3 Iasi la economic 1 Iasi, media admitere 5-8 : 9.01, media tot cu examen, 7.86. Mediile la ec. 1 sunt : -comert : 7.10, -economic :7.61. Ma pot transfera acum in vara?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Incearca acum, cat de repede posibil, fiindca nu cred ca inca au definitivat clasele.Eu m-am transferat acum 2 ani si am facut o cerere tot asa in luna august parca si am primit raspunsul cu o saptamana inainte de a incepe scoala, fiindca in septembrie au loc consiliile.Trebuie sa te duci la liceul unde vrei sa te transferi sa ii intrebi daca mai au locuri disponibile, iar daca vezi ca nu merge, ai putea sa incerci cu o mica atentie, poate gasesc ei un loc. big grin Bafta!

1 răspuns: