| Alexutzu_Alexx_1999 a întrebat:

Salutare la toti! as vrea sa stiu un lucru, am trecut in clasa a-9-a iar la testare nationala am reusit foarte greu sa obtin nota 5 la matematica pentru ca proesorul era ciudat iar cand venea in clasa explica o data si gata si nu intelegeam mai nimic! eu m-am inscris la liceul economic la proilul servicii, tehnician in activitati economice si tehnician in administratie voi avea nevoie de multa mate ca nu mas pricep deloc la eaa?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Da, vei avea nevoie de matematica. Desigur, nu asa multa ca la mate-info.

1 răspuns: