| DanDannn a întrebat:

Stiu ca asta e cea mai STUPIDA si prosteasca rugaminte, insa poate cineva de clasa a x-a sa imi scrie exercitiul 3 de la pag 100 din manualul materiei de TIC? Nu am cartea si nimeni nu vrea sa mi-l scrie sau macar sa faca o poza straight face
ps. daca imi puteti face macar o poza cu mobilul si sa mi-o dati... as fi foarte recunoscator. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

"Descrieti metoda cautarii arborescente." (ex. 3/pag 100...manual editura Niculescu, culoare coperti mov-albastrui)

Întrebări recente