| puompy a întrebat:

Salutari! Daca am picat BAC-ul la o materie, dar restul sunt note de trecere, voi da, doar la materia picata?
Follow-up question, voi da din nou Competente la Romana, Engleza si Informatica?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este obligatoriu sa sustii examenul doar la materia respectiva.
In cererea de inscriere la urmatoarea sesiune vei solicita sa-ti fie recunoscute notele la cele 2 materii.
Nu se mai sustin competentele, calificativele la acestea raman valabile.

| puompy explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc ca mi-ai clarificat curiozitatile! Sper sa fac ce trebuie de data asta si sa nu ma mai incurc la Subiectul 3!

1 răspuns: