| cosmin2208 a întrebat:

Saut! Am o mare problema si va rog sa ma ajutati. Am intrat la liceu pe profil de mate-info si in semestru 2 vreau sa ma transfer la un alt liceu pe profil de filologie. Problema e ca raman corijent la matematica pe primul semestru si vreau sa stiu daca raman corijent la o materie sau doua, ma mai pot transfera in semestru 2 la alt liceu?
Va rog sa ma ajutati, dau funda!

Răspuns Câştigător
| mmm1 a răspuns:

Da dar trebuie sa iti dai corigenta! FUNDA?

1 răspuns:
| Holocaust a răspuns:

Scuza-ma,dar de ce te-ai dus atunci pe profil real daca nu faci fata? Eu una n-am intrat pe mate-info,dar sunt tot profil real, iar acum, intr-a 9-a,orele sunt cam aceleasi.
Eu zic ca n-ar trebui sa renunti din prima, se intmpla, asa e la inceput.pana te obisnuiesti cu modul de predare...
Eu am o colega ce a fost olimpica pe judet, daca nu si pe tara, iar acum impusca cu 3 si 4.
Faza e ca avem si o profa tampita care nu preda bine,dar eu nu sunt in stare de corijenta D:
Plus ca profa de la anul s-ar putea sa nu mai fie,ca e deja la "pensie".Eu sunt pe bio-chimie,si la chimie,m-a ascultat intr-o zi, imi uitasem si caietele, cartea blah blah.si mi-a pus 5, desi ii umplusem 2 table, iar azi mi-a adus un test si am luat 10.Aiurea,stiu.
Parerea mea e sa nu renunti asa usor.Ai mai multe avantaje daca termini mate-info, decat filologie...
Legat de intrebare in sine, gasesti pe-aici alte raspunsuri.Eu habar n-am.^^