| stefanut83 a întrebat:

Scuzati de curand am dat test la Biologie sunt in a 6-ea s mdea nu prea am reusit sa il fac bine si am sa iau un 6-7.Parintii mei sunt intr-un fel obsedati sa iau numai 9-10.Ce sa fac acum ce sa le zic? O sa ma omoare... :""

3 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Te inteleg, si matusa e exact la fel. Daca nu i-au 10 pe linie (ma rog, sunt si mici expectii de 9 la mate) ma pune sa stau ore intregi la tocit.Si la mine e mai rau pentru ca mie imi vin notele prin corespondenta, deci si daca nu ii zic notele tot afla.Eu spun sa le spui pur si simplu, faci un pic pe nevinovatul/inocentul, pleci capul si le spui.

| NicolaeMihai a răspuns:

Mda stiu cum e... big grin desi si profesorului sa te asculte sa-ti maresti nota... si eu am luat 8 la mate i nu lea placut nota.

| stefanut83 explică (pentru NicolaeMihai):

Drate la mine un 9 nu ma lasa o luna pe pc si imi da cu cartea in cao dapai la un 7...