| Jenny567 a întrebat:

Se invata luni, 27 ianuarie 2014 la Buzau?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
chiar acum a anuntat ca sunt suspendate cursurile in Braila/ Buzau...
mai asculta si tu stirile
O zi buna si frumoasa sa aihappy

| William a răspuns:

Nu stiu daca se invata, dar sigur se merge la scoala.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mâine NU se face şcoală în judeţul Buzău!

" Ministerul Educației Naționale a decis ca, pentru siguranța elevilor, a însoțitorilor acestora și a personalului didactic și nedidactic, să închidă, luni, 27 ianuarie, toate unitățile de învățământ din județele/municipiul București, care s-au aflat aceste zile sub atenționare de cod galben și portocoliu. Județele vizate sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.

În ceea ce privește municipiul București, decizia de închidere a unităților de învățământ preuniversitar este valabilă atât pentru ziua de luni, 27 ianuarie, cât și pentru ziua de marți, 28 ianuarie." - SURSA :
http://edu.ro/index.php/articles/20955

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu aveti voi norocul asta! Comunicatul e valabil pentru elevii din Bucuresti!

| Jenny567 explică (pentru Fatamuntilor):

Suntem cel mai afectat oras. Mai priveste si tu pe la televizor!

| sublime89 a răspuns:

Ma tem ca nu se invata niciodata la Buzau laughing

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu se invata pe 27 ianuarie in judetul Buzau.

''Ministerul Educației Naționale a decis ca, pentru siguranța elevilor, a însoțitorilor acestora și a personalului didactic și nedidactic, să închidă, luni, 27 ianuarie, toate unitățile de învățământ din județele/municipiul București, care s-au aflat aceste zile sub atenționare de cod galben și portocaliu. Județele vizate sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.''
Sursa:http://www.ziuanews.ro/......rti-112960
O zi buna.

| gmbod1 a răspuns:

Nu se stie mhai inca ..esti asa de nerebdator sa te duci la scoalalaughing

| CrissMiru a răspuns:

Nu se stie inca

| stef789 a răspuns:

Daca avem norocul sa fie viscol in continuare se vor inchide scolile (sunt din Bucuresti)

| anonim_4396 a răspuns (pentru stef789):

Scuze dar apoi o sa aveti norocul sa mergeti sambata la scoala sa recuperati. Sa mai intamplat, stiti. Mai bine sa aveti norocul sa mergeti la scoala pe 27 sa stati apoi sambata acasa linistiti.

| Sh_Cam_Atat_Stef_1994 a răspuns:

Da,fiecare invata la el acasa, daca bineinteles doreste acest lucru.