| coconycol a întrebat:

Se pot da probele orale la limba romana si engleza anul viitor? As vrea anul asta sa dau doar probele scrise. Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Crash94 a răspuns:

Etapa "pregătitoare" a bacalaureatului constă în examenele de competenţă. Dacă nu te prezinţi la acestea, nu poţi intra în adevăratul examen, şi anume cel scris.

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Nu, nu se pot da separat...Acum trebuie sa le dai pe toate...Singurele care se pot da apoi sunt cele scrise daca le pici sau nu te duci acum!

| Romina01 a răspuns:

Nu, ori dai tot bacu` anul asta, ori in toamna, ori la anul. Nu le poti da pe jumatati sau cand ai tu chef.